Uprawnienia UDT – jak wyglądają kursy online w CSZ

Szkolenia UDT to kursy pozwalające w przystępny sposób zdobyć uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego. Są to niezwykle przydatne maszyny wykorzystywane na terenach zakładu pracy w celu transportowania materiałów, tworzyw, produktów oraz wielu innych elementów. Czy można odbyć taki kurs online? Jak wyglądają takie szkolenia? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym tekście.

Szkolenia UDT online – jak się odbywają?

Zajęcia online odbywają się na platformie Teams i są prowadzone przez naszych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szkolenia operatorów UTB (urządzenia transportu bliskiego). Pozwalają one w sposób wygodny i dostosowany do potrzeb naszych kursantów zapoznać się z materiałem wymaganym do egzaminu. Masz okazję zdobyć wiedzę teoretyczną z zakresu obsługi, budowy i konserwacji maszyn – wszystko to bez wychodzenia z domu.

Szkolenia UDT online – szybko i wygodnie

Przeprowadzenie zajęć teoretycznych w takiej formie pozwala zoptymalizować czas trwania samego kursu, ponieważ zdecydowanie prościej znaleźć dogodne terminy, odpowiadające zarówno kursantom, jak i instruktorom. Pozwoli to także zaoszczędzić czas potrzebny na dojazd do naszego centrum szkolenia w Krapkowicach. Wygoda i zadowolenie naszych klientów zawsze było naszym priorytetem, dlatego pozwalamy na wybór różnych form szkolenia odpowiadających ich potrzebom i wymaganiom.

Kurs UDT online – stawiamy na bezpieczeństwo

Kolejną zaletą szkoleń prowadzonych w formie elektronicznej jest to, że nasi podopieczni przyswajają niezbędną wiedzę w komfortowych warunkach, nie narażając się na niepotrzebny kontakt z innymi osobami. W obecnych czasach pandemii i w kontekście ryzyka zakażenia się koronawirusem jest to niezmierne ważne i może stanowić czynnik konieczny. Nawet w tym trudnym dla nas okresie izolacji, wciąż pragniemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem – na szczęście obecna technologia nam na to pozwala.

Niezależnie od formy szkolenia dostajesz usługę na równie wysokim poziomie. Nie musisz martwić się, że nie odbędziesz zajęć stacjonarnie – do każdego kursanta podchodzimy z takim samym nastawieniem i przekazujemy wiedzę niezbędną do bezproblemowego zaliczenia egzaminu prowadzonego przez Urząd Dozoru Technicznego.

Szkolenia online z zakresu obsługi maszyn UDT – kompleksowa dawka wiedzy

Wszelkie materiały udostępniane są kursantom w trakcie zajęć w formie prezentacji. Po zakończeniu szkolenia instruktor wysyła bazę przykładowych pytań wraz z opracowaniem oraz omówienie zagadnień, które pojawiają się w części praktycznej egzaminu. Nasi instruktorzy pozostają również w kontakcie z uczestnikami po zajęciach i udzielają indywidualnych odpowiedzi na poszczególne pytania, jeśli takowe się pojawiają. Dzięki temu kursant będzie przygotowany na kolejny dzień szkolenia, który odbywa się już stacjonarnie i ma na celu naukę obsługi urządzenia oraz zaprezentowane omawianych zagadnień w praktyce.

Kursy UDT – szeroka oferta CSZ Krapkowice

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń UDT. Nasze warsztaty kierujemy do każdego, kto chciałby poszerzyć zakres posiadanych uprawnień, a także do przedsiębiorców, którzy na terenie swojego zakładu pracy wykorzystują urządzenia transportu bliskiego i szukają szkoleń dla swoich pracowników. Polecamy między innymi kurs na wózki widłowe czy kurs hakowy – czekają na Ciebie instruktorzy posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z maszynami tego typu. Jesteśmy przekonani, że możemy zaoferować wiele osobom pragnącym podnieść swoje kwalifikacje, oraz tym które dopiero szukają swojej ścieżki zawodowej. Ponadto z naszego bloga zyskasz także podstawową wiedzę np. o tym jak wygląda budowa wózka widłowego i nie tylko! Skontaktuj się z nami już dziś – Centrum Szkolenia Zawodowego Krapkowice.

Podobne wpisy