Kurs Rozwiązania blacharskie

Poznanie nowych rozwiązań blacharskich w izolacjach przemysłowych polecamy tym, którzy po opanowaniu podstawowej wiedzy i umiejętności w zakresie izolacji przemysłowych, chcieliby podnieść swoje umiejętności branżowe, a tym samym polepszyć swoją pozycję na rynku pracy.

Ważne informacje

Szczegóły kursu

 • wiek: ukończone 18 lat
 • wykształcenie: minimum podstawowe + posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie izolacji przemysłowych
 • stan zdrowia: brak przeciwwskazań zdrowotnych do obsługi urządzeń i pracy na warsztacie
 • wymogi formalne: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (na adres: biuro@csz.com.pl) oraz terminowa wpłata zaliczki
 • 4 dni – 40 godzin lekcyjnych
 • Prowadzenie zajęć (pon.-pt.): 7:00-15:00
 • Możliwość dostosowania czasu trwania szkolenia do potrzeb klienta
 • Zajęcia odbywają się w Centrum Szkolenia Zawodowego (ul. Opolska 75 oraz ul. Kamienna 9, 47-300 Krapkowice, woj. opolskie)
 • W pełni wyposażony warsztat szkoleniowy, z boksami szkoleniowymi
 • Dostęp do narzędzi, sprzętu i materiałów izolacyjnych
 • Klimatyzowane sale wykładowe
 • Zaplecze socjalne
 • Poczęstunek
 • Rzuty figur i brył geometrycznych
 • Rozwinięcie odcinka prostego rurociągu i rury ściętej pod dowolnym kątem.
 • Rozwinięcie kolan: kolana <900 i kolana =900
 • Rozwinięcia trójników prostych i skośnych
 • Rozwinięcia redukcji symetrycznych i niesymetrycznych
 • Rozwinięcia przejścia czworokąt – okrąg.

i wiele więcej.

FAQ

Często zadawane pytania

Dla Twojej wygody i szybkiego dostępu do potrzebnych informacji stworzyliśmy sekcję z pytaniami. W tym miejscu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się wątpliwości i pytania naszych klientów.

Warunkiem uczestnictwa jest wiek (pełnoletność), wykształcenie (minimum podstawowe) połączone z posiadaniem wiedzy i umiejętności w zakresie izolacji przemysłowych.

Kurs jest adresowany do osób, które mają doświadczenie w zakresie izolacji przemysłowych, bez elementarnej wiedzy i umiejętności trudno rozwijać zakres swoich kompetencji.

Kurs trwa 40 godzin lekcyjnych, czyli 4 dni robocze.

Kurs odbywa się w siedzibie naszej placówki – w Krapkowicach (47-300), przy ul. Opolskiej 75 oraz na ul. Kamiennej 9.

Wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe są zapewnione przez organizatora kursu.

Udział w kursie pozwoli na uzyskanie dodatkowych kompetencji, w zakresie izolacji przemysłowych.

Tak, po ukończeniu kursu jego uczestnik otrzymuje certyfikat, który będzie mógł okazać w kraju i za granicą. Udział w kursie przyczyni się do poszerzenia wiedzy i umiejętności na temat rozwiązań i rozwinięć blacharskich, stosowanych w izolacjach przemysłowych

Zdecydowanie tak, posiadane kompetencje z pewnością wpłyną na szerszy dostęp do ofert pracy.

Najbliższe terminy

Kalendarz kursu

Miesiąc / kursLipiecSierpieńWrzesień
Rozwiązania blacharskie w izolacjach przemysłowych
Same plusy!

Korzyści

Rozwój

Rozwój umiejętności specjalistycznych: szkolenie zapewni dogłębne zrozumienie technik blacharskich stosowanych w izolacjach, co jest istotne dla wykonywania zadań z większą precyzją i skutecznością.

Aktualna wiedza

Aktualizacja wiedzy technicznej: poznasz zaawansowane rozwiązania blacharskie wyższego poziomu.Poprawa jakości pracy

Nabyte umiejętności i wiedza mogą przyczynić się do zwiększenia jakości wykonywanych prac, co z kolei może wpłynąć na zadowolenie klientów i wzmocnienie pozycji na rynku.

Networking

Udział w szkoleniu to także szansa na nawiązanie kontaktów z innymi profesjonalistami w branży, co może przynieść korzyści w postaci wymiany doświadczeń, a nawet współpracy w przyszłości.

Konkurencyjność

Posiadanie certyfikatu lub zaświadczenia o ukończeniu szkolenia może stanowić przewagę konkurencyjną przy poszukiwaniu pracy lub awansie zawodowym.

Motywacja zaangażowanie

Wzrost motywacji i zaangażowania: dzięki poznanym technikom zwiększysz poczucie własnej wartości i pewności siebie (będziesz więcej umiał).


Oceny

Poznaj opinie klientów!

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Silna stroną szkolenia jest bardzo duża wiedza wykładowcy i doświadczenie, które posiada oraz dobrze wyposażona sala i warsztat
Rafał
(13-24.09.2021)
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Silnymi stronami organizacji szkolenia są profesjonalne podejście od kursantów dodatkowa wiedza poza programowa
Bartosz
(12-23.07.2021)
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Dobre strony : szybkie tempo, ciekawa tematyka, profesjonalne podejście, duża ilość ciekawostek. Brak słabych stron.
Kacper
(13-24.09.2021)
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Uważam, że organizacja szkolenia nie posiada słabych stron wręcz przeciwnie są tylko silne strony, które dały mi wiele doświadczenia teoretycznego oraz praktycznego.
Grzegorz
(12-23.07.2021)
Baza wiedzy

Poradnik branżowy

Kurs na rozwiązania blacharskie w izolacjach przemysłowych zapewnia uczestnikom szeroką wiedzę i umiejętności, które są bardzo cenione w tej branży. Dodatkowo zdobycie certyfikatu po zakończeniu kursu może znacząco zwiększyć Twoje szanse na znalezienie pracy.

CO ZYSKUJESZ DZIĘKI KURSOWI BLACHARSKIEMU W IZOLACJACH PRZEMYSŁOWYCH?

Zdobędziesz nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne doświadczenie, które będzie nieocenione w realnym świecie pracy – przekażą Ci je wykwalifikowani instruktorzy od lat pracujący w przemyśle izolacji. Poznasz najnowsze trendy i technologie w tej dziedzinie, co pozwoli Ci być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami branży.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA KURSIE BLACHARSTWA?

Kurs na rozwiązania blacharskie warsztatowe w izolacjach przemysłowych oferuje bogatą i wszechstronną zawartość, która obejmuje różnorodne tematy związane z blacharstwem w kontekście izolacji przemysłowych.

Przede wszystkim poznasz podstawowe pojęcia związane z blacharstwem w izolacjach przemysłowych. Dowiesz się o różnych rodzajach materiałów oraz o narzędziach i sprzęcie niezbędnym do wykonywania zadań blacharskich. Następnie nauczymy Cię różnych technikach montażu stosowanych w izolacjach przemysłowych. Będziesz się uczył o właściwym przygotowaniu powierzchni, sposobach łączenia elementów blacharskich oraz o technikach mocowania blach na różnych typach izolacji – poznasz, jak prawidłowe wykonanie wpływa na efektywność izolacji termicznej i akustycznej.

Bezpieczeństwo jest niezwykle ważne w pracy blacharza w izolacjach przemysłowych. Dlatego podczas trwania kursu dowiesz się o najważniejszych przepisach i normach dotyczących bezpieczeństwa w pracy oraz nauczysz się stosować odpowiednie środki ochrony osobistej i jak postępować sytuacjach awaryjnych.

ZAKRES PRACY PO KURSIE BLACHARSKIM W IZOLACJACH PRZEMYSŁOWYCH

Po ukończeniu kursu na rozwiązania blacharskie w izolacjach przemysłowych masz szansę na zatrudnienie w różnych sektorach. Możesz pracować jako blacharz przemysłowy, specjalista ds. izolacji przemysłowej, a nawet doradca techniczny w firmach produkujących materiały izolacyjne. Nasze szkolenie nie tylko dostarczy Ci konkretnej wiedzy i umiejętności, ale także otworzy Ci oczy na szerszą perspektywę przemysłu, co z kolei może prowadzić do nowych i ekscytujących możliwości. Na sam koniec otrzymasz odpowiedni certyfikat potwierdzający zdobycie umiejętności i wiedzę, który będzie znakomitą kartą przetargową na rynku pracy.

Zobacz więcej