Monter izolacji przemysłowych – przyszłościowy zawód

Młodzi ludzie na początku swojej ścieżki zawodowej zastanawiają się jaki fach może dać im największe możliwości – zarówno pod kątem rozwoju osobistego, jak i również w aspekcie finansowym. Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach aktywnie włącza się w promocję zawodu monter izolacji przemysłowych, ponieważ spełnia on oba te wymagania. Monter izolacji przemysłowych – kim jest? Na […]

NOWOŚĆ – cieśla szalunkowy

Montażu szalunków, tego odpowiedzialnego i trudnego zadania można się podjąć wyłącznie po specjalistycznym szkoleniu, posiadając niezbędne informacje, które pozwolą na przeprowadzenie procesu szalowania i wylewania betonu, w sposób prawidłowy co pozwoli uniknąć wszelkich awarii, wypadków czy katastrof.

Szkolenie zawodowe szansą na lepsze zarobki

Wiele osób ma świadomość, że szkolenia i systematyczne podnoszenie kwalifikacji są potrzebne. To również korzyść dla firmy, która może chwalić się wysoko wykwalifikowaną kadrą. Mają one dodatkowe znaczenie dla pracowników. Przyczyniają się bowiem do podnoszenia poziomu własnej wartości i pewności siebie.

Jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? A może nowy zawód?

Szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum oraz studia i wreszcie nasza wymarzona praca, to utarta ścieżka edukacji i zawodowego rozwoju w Polsce.

Blog firmy Centrum Szkolenia Zawodowego

Serdecznie witamy wszystkich klientów na naszym blogu.