Izolacje przemysłowe

Szkolenia UDT

Szkolenia wysokościowe

Inne

Kursy zawodowe – nieustanny rozwój

Kursy i szkolenia zawodowe w ostatnich latach cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Nic w tym dziwnego – ostatnie lata pokazują, jak ważne jest stałe podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych w pracy. Centrum Szkolenia Zawodowego jest miejscem, w którym każda osoba chętna na rozwój, ma szansę zyskać niezbędną wiedzę praktyczną, a także umiejętności praktyczne, które przydadzą się w pracy i pozwolą myśleć o lepszych zarobkach. W naszej placówce doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest to, aby być nieustannie na bieżąco ze wszystkimi nowinkami z branży. Dlatego też nasze kursy doszkalające zawodowe kierowane są zarówno do osób, które myślą o zmianie zawodu i nauki od podstaw, jak i pracowników, którzy myślą o rozwinięciu swoich obecnych umiejętności.

Szkolenia i kursy zawodowe – najwyższy poziom

Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach jest certyfikowaną placówką, w której stawiamy przede wszystkim na jakość. Nasze kursy zawodowe prowadzone są przez licencjonowanych szkoleniowców, którzy mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem zawodowym oraz licznymi certyfikatami. To sprawia, że każdy kursant ma okazję nauczyć się zawodu pod okiem specjalistów, którzy w umiejętny i rzetelny sposób przekażą swoją wiedzę.

Szkolenia i kursy zawodowe dla mężczyzn

Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach od wielu lat organizuje zawodowe szkolenia dla mężczyzn, którzy planują nabyć nowe umiejętności lub zwiększyć swoje kompetencje. Na przestrzeni lat z naszych kursów skorzystało wielu zadowolonych pracowników, którzy dzięki nim dostosowali się do aktualnych wymagań rynkowych, co przełożyło się na awanse – a co za tym idzie – wyższego wynagrodzenia w miejscu pracy.

Szkolenia nie tylko dla panów, czyli kursy zawodowe dla kobiet w CSZ Krapkowice

Nasza placówka jest miejscem, w którym organizowane są nie tylko kursy zawodowe dla mężczyzn, ale również szkolenia zawodowe dla kobiet. Z doświadczenia wiemy, że w ostatnich latach coraz więcej pań stawia na swój rozwój i chętnie decyduje się na uczestnictwo w kursach doszkalających.

Kursy zawodowe z certyfikatem

Wszystkie płatne szkolenia i kursy zawodowe z certyfikatem w Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach są potwierdzeniem nabycia niezbędnej wiedzy teoretycznej, a także umiejętności, które są wymagane do pracy w danym zawodzie.

Oferujemy ciekawe i najpopularniejsze kursy zawodowe na rynku. W naszej placówce organizujemy m.in. szkolenia UDT, kursy i szkolenia z obszaru izolacji przemysłowych, kursy rysunku izometrycznego, bezpiecznej pracy na wysokości, energetyczne, pedagogiczne i wiele więcej.

Organizujemy tanie kursy zawodowe, które dostosowane są do możliwości finansowych każdej osoby. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty i wybrania interesującej pozycji na powyższej liście kursów – Centrum Szkolenia Zawodowego.

Centrum Szkolenia Zawodowego jest pierwszym polskim akredytowanym ośrodkiem szkoleniowym w branży izolacji przemysłowych, zatem w tej dziedzinie mamy najbogatsze doświadczenie. Programy nauczania obowiązujące na wszystkich oferowanych szkoleniach są ukierunkowane przede wszystkim na zdobycie praktycznych umiejętności w konkretnym zawodzie. Do uczestnictwa w szkoleniach zawodowych zachęcamy wszystkich pracowników branży izolacji przemysłowych, którzy chcieliby podnieść swoje kompetencje i wyróżnić się wśród konkurencji na rynku pracy. Ofertę kursów zawodowych polecamy również pracodawcom, którym zależy na wysoce wykwalifikowanej kadrze specjalistów.

Choć szkolenia zawodowe w zakresie izolacji przemysłowych stanowią najważniejszą część naszej działalności, to organizujemy także inne kursy zawodowe: na montażystę rusztowań, z zarządzania pracą na wysokości, szkolenia energetyczne URE, kursy na uprawnienia UDT. Każde szkolenie zawodowe jest zakończone egzaminem, którego pomyślny wynik pozwala uzyskać uprawnienia do wykonywania pracy w konkretnym zawodzie.

Zobacz więcej

TEMATYCZNE SZKOLENIA DEDYKOWANE DLA FIRM

Twoja firma potrzebuje dedykowane specjalistyczne szkolenie?