Szczegóły szkolenia

Często zadawane pytania

Uczestnikami szkolenia mogą być osoby pełnoletnie, posiadające min. wykształcenie podstawowe, które nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do obsługi maszyn i pracy na warsztacie oraz spełniły wymogi formalne (wypełniły i przesłały formularz zgłoszeniowy oraz wpłaciły zaliczkę)

Tak- uczestnikami szkolenia mogą być osoby, które wcześniej nie miały styczności z tym zawodem. Każdemu kursantowi przekazujemy elementarną wiedzę i umiejętności, niezbędne do rozpoczęcia pracy w charakterze blacharza izolacji przemysłowych.

Udział w szkoleniu, potwierdzony certyfikatem, daje możliwość podjęcia zatrudnienia na samodzielnym stanowisku w zawodzie: blacharz izolacji przemysłowych

Szkolenie a charakter praktyczny, a większość zajęć odbywa się na warsztacie, dlatego każdy kursant musi mieć ze sobą obuwie ochronne i ubranie robocze.

Szkolenie trwa 2 tygodnie, a zajęcia odbywają się w dni robocze (od poniedziałku do piątku), w godz. od 7:00- 15:00

Zajęcia (teoretyczne i praktyczne) odbywają się w siedzibie naszego Centrum, przy ulicy Opolskiej 75, 47-300 Krapkowice.

Nie- zarówno narzędzia, jak i materiały szkoleniowe (do realizacji części teoretycznej i praktyki) są zapewnione przez organizatora, a każdy kursant ma własne, w pełni wyposażone stanowisko pracy.

Blacharz izolacji przemysłowych będzie pracował w halach magazynowych i przemysłowych lub na zewnątrz budynku, wykonując płaszcze ochronne z blachy, konstrukcje nośne i wsporcze dla izolacji przemysłowych wraz z ich naprawą.

Po ukończonym kursie i podjęciu zatrudnienia w zawodzie, blacharz może w kolejnych latach podnosić swoje kwalifikacje przystępując kolejno do egzaminów zawodowych: czeladniczych i mistrzowskich.

Przeciwwskazaniem do wykonywania zawodu mogą być czynniki zdrowotne, np. głębokie wady słuchu, wzroku, niedowład kończyn lub brak zdolności do obsługiwania maszyn, niezbędnych do wykonywania prefabrykatów z blachy.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana szkoleniem?

kurs na blacharza izolacji przemysliowych

Kalendarz szkoleń

Miesiąc / kursSTYCZEŃ 2024LUTY 2024MARZEC 2024KWIECIEŃ 2024
Blacharz izolacji przemysłowych (100h)18.03 – 29.03.2024

Opinie kursantów

Silną strona szkolenia jest to gdyż zajęcia były przeprowadzane na luzie i dokładnie wszystko po kolei wytłumaczone. Instruktorzy którzy prowadzili z nami zajęcia są przemili. Złych uwag nie mam.

Dobre przekazywana wiedza. Wykładowcy z dużym doświadczeniem

Moim zdaniem kurs jak na 2 tygodnie czasu odbywania się był zrozumiały, a instruktorzy cierpliwi i zrozumiali.

Prowadzący w bardzo ciekawy sposób prowadził zajęcia, był cierpliwy i w sposób praktyczny pokazywał jak wykonać daną rzecz. Materiały były ciekawe.

Wszystko spełniło moje oczekiwania, podoba mi się, że dostaliśmy materiały szkoleniowe i dodatkowy dostęp online, tak bym mógł wrócić do zagadnień, które będą mnie interesować. Atmosfera na zajęciach i charyzma prowadzących bardzo dobre, przez co zdobywanie wiedzy było przyjemnością.

Szkolenie od strony teoretycznej jak i praktycznej perfekcyjnie i profesjonalnie.

Najlepiej przeprowadzony kurs na jakim miałem okazje być! Dziękuję Panowie za szkolenie . Pierwsza klasa.

Fachowa wiedza i umiejętność jej przekazywania kursantom przez instruktorów.

Organizacja szkolenia przeprowadzona bardzo dobrze, dużo wyniosłem z tych zajęć praktycznych

Wielki plus za poziom wiedzy instruktorów, jakość prowadzonych szkoleń, a przede wszystkim zaangażowanie personelu.

Korzyści

Uprawnienia

do wykonywania zawodu na samodzielnym stanowisku

Praca

możliwość podjęcia pracy w kraju/ za granicą bezpośrednio po ukończeniu szkolenia

Kwalifikacje

stałe podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Najlepszy

stosunek ceny szkolenia do zakresu oferowanych usług

Szybki

zwrot zainwestowanych w szkolenie pieniędzy

Certfyikat

rozpoznawany i uznawany certyfikat, potwierdzający nabyte kwalifikacje (w wersji PL i ANG),

Zobacz nasze wpisy

Na czym polega rola pomocnika montera rusztowań w Holandii?
Jak zostać monterem rusztowań w Holandii?
Ile zarabia monter rusztowan w Holandii

KURS BLACHARZA IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH – CEL SZKOLENIA

Celem szkolenia: blacharz izolacji przemysłowych jest wyposażenie uczestnika w niezbędną wiedzę i umiejętności, pozwalające na podjęcie pracy na samodzielnym stanowisku w tym zawodzie. Zdobyte kwalifikacje pozwolą na wykonywanie prefabrykacji oraz płaszcza ochronnego z blachy dla izolacji przemysłowych. Podjęte prace są realizowane przy użyciu specjalistycznych narzędzi, odpowiednio dobranych materiałów, zgodnie z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi normami i instrukcjami.

BLACHARSKIE SZKOLENIE – I CO DALEJ?

Ukończone szkolenie blacharskie wiąże się z otrzymaniem uprawnień do wykonywania zawodu i podjęciem pracy na samodzielnym stanowisku w zawodzie: blacharz izolacji przemysłowych.

Szkolenie daje możliwość ciągłego rozwoju – jest przepustką do egzaminu czeladniczego, a w przyszłości do uzyskania tytułu mistrza w zawodzie.

SZKOLENIE BLACHARZ IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH – CO GWARANTUJEMY?

  • Udział w profesjonalnym szkoleniu (jesteśmy pierwszym i prawdopodobnie jedynym ośrodkiem szkoleniowym posiadającym akredytację na prowadzenie w/w kursu)
  • Wyspecjalizowaną kadrę instruktorów, która swoje doświadczenie budowała, podczas kierowania zagranicznymi i krajowymi projektami
  • Własne opracowania materiałów oraz w pełni wyposażone zaplecze warsztatowe
  • Doradztwo i pomoc w pozyskiwaniu środków zewnętrznych

BLACHARZ IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH – KIM JEST?

Blacharz izolacji przemysłowych to osoba, która w pracy na co dzień zajmuje się takimi zadaniami jak m.in.:

  • wykonywaniem płaszczy ochronnych z blachy,
  • montowaniem konstrukcji nośnych instalacji przemysłowych,
  • konserwacją maszyn i urządzeń, które są wykorzystywane w pracy,
  • naprawą płaszczy ochronnych izolacji przemysłowych,
  • naprawą konstrukcji wsporczych w izolacjach przemysłowych.

SPECYFIKA PRACY BLACHARZA IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH

Blacharz izolacji przemysłowych jest pracownikiem fizycznym i może pracować zarówno w środku pomieszczeń np. w halach magazynowych i przemysłowych, jak i na zewnątrz budynków. Praca wykonywana jest najczęściej w pozycji stojącej.

BLACHARZ IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH – KURS W CSZ KRAPKOWICE

Kurs blacharz izolacji oraz monter izolacji przemysłowych, który jest prowadzony w Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach, jest kompleksowym zestawem szkoleń, który ma na celu przygotowanie kursanta do pracy w każdych warunkach. Ukończenie kursu otwiera nowe możliwości zawodowe – blacharz izolacji przemysłowych jest zawodem bardzo dobrze płatnym i od lat istnieje duże zapotrzebowanie na fachowców w tej dziedzinie.

Zachęcamy do zapisów na szkolenia z zakresu izolacji przemysłowych i nie tylko! Mamy dla Ciebie wiele wartościowych propozycji, do których wlicza się m.in. kurs na wózki widłowe UDT. W razie pytań jesteśmy dostępni pod telefonem – Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach.

Zobacz więcej

SPECJALISTYCZNE SZKOLENIA DLA FIRM

Powiedz nam o realizowanym projekcie, a my dostosujemy szkolenie do Twoich potrzeb