Szczegóły szkolenia

ukladnice magazynowe

Często zadawane pytania

Czas realizacji szkolenia wynosi 25 godzin (teoria, praktyka oraz egzamin).

Pozytywny wynik egzaminu, jest równoznaczny z otrzymaniem uprawnień operatora układnic.

Wszystko zależy od docelowego miejsca pracy- jeżeli w zakładzie pracy, do którego kandydat aplikuje, wykorzystywane są układnice magazynowe, posiadanie takich uprawnień z pewnością będzie premiowane.

Ważność uprawnień z obsługi układnic wynosi 10 lat- po tym okresie nie trzeba przystępować do kolejnego egzaminu, należy jednak pamiętać o złożeniu wniosku o wydanie nowego dokumentu, na 3 miesiące przed wygaśnięciem ważności dotychczasowych uprawnień.

Uprawnienia w zakresie obsługi nie upoważniają jego posiadacza do wykonywania napraw i przeglądów, którymi powinien zajmować się konserwator.

Jeżeli uprawnienia zostały wydane przez UDT, to ich posiadacz może podjąć zatrudnienie w dowolnym zakładzie pracy, mieszczącym się na terenie RP.

Nie, nawet jeśli pracodawca poniósł opłatę egzaminacyjną, uprawnienia wydane są na konkretną osobę i do niej należą. Kwestię finansowania egzaminu, zasady na jakich ma się ono odbyć warto omówić wcześniej z pracodawcą.

Nie, nie ma takiego obowiązku, należy jednak pamiętać, że opłata egzaminacyjna zostanie zwrócona lub przekazana na poczet kolejnego egzaminu tylko wtedy, gdy informacja o nieobecności wpłynie najpóźniej na 3 dni robocze przed wyznaczoną datą egzaminu.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana szkoleniem?

Wszystko spełniło moje oczekiwania , podoba mi się, że dostaliśmy materiały szkoleniowe i dodatkowy dostęp on-line, tak, bym mógł wrócić do zagadnień, które będą mnie interesować. Atmosfera na zajęciach i charyzma prowadzących bardzo dobre, przez co zdobywanie wiedzy było przyjemnością.

Prowadzący w bardzo ciekawy sposób prowadzili zajęcia, byli cierpliwi i w sposób praktyczny pokazywali, jak wykonać daną rzecz.

Szkolenie od strony teoretycznej i praktycznej, prowadzone profesjonalnie i perfekcyjnie.

Najlepiej przeprowadzony kurs, na jakim miałem okazję być. Dziękuję Panowie za szkolenie. Pierwsza klasa.

Fachowa wiedza i umiejętność jej przekazywania kursantom przez instruktorów.

Organizacja szkolenia przeprowadzona bardzo dobrze, dużo wyniosłem z tych zajęć praktycznych.

Wielki plus za poziom wiedzy instruktorów, jakość prowadzonych szkoleń, a przede wszystkim zaangażowanie personelu. W planach mam jeszcze szkolenie na blacharza, które na pewno w przyszłym roku zrealizuję w tym miejscu.

Wszystko było super. Szkolenie zrobiło na mnie wrażenie.

Bardzo fajne zajęcia, prowadzone w ciekawy sposób, żeby się nie nudziły. Wszystko na duży plus.

Świetni wykładowcy, nie mam zastrzeżeń

Dokładne podchodzenie do kursantów mimo luźnej atmosfery, pełne zaangażowanie. Gdy jest potrzebna pomoc to się ją dostaje.

Szkolenie prowadzone profesjonalnie.

Świetni wykładowcy, nie mam zastrzeżeń

Super wykładowcy, bardzo fajny sposób przekazywania wiedzy i przede wszystkim  skuteczny – ludzie z pasją.

Zobacz nasze wpisy

Montaż żurawia – jak przebiega?
Rozstaw wideł wózka widłowego
Magazyn z wózkiem widłowym
opony
Budowa wózka widłowego
Jakie urządzenia podlegają UDT?
Co to jest UTB?
Rodzaje wózków widłowych

FIRMOWE I PRYWATNE KURSY NA UKŁADNICE MAGAZYNOWE W CSZ – NAUKA OD NAJLEPSZYCH

W Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach przeprowadzane są specjalistyczne kursy UDT na obsługę układnic magazynowych, które prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów. Każdy kursant – zarówno prywatny, jak i pracownik firmy może liczyć na dużą dawkę wiedzy teoretycznej oraz praktycznej od prawdziwych specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie.

UPRAWNIENIA NA UKŁADNICE – ZAKRES KWALIFIKACJI

Dzięki kursowi na operatora układnic magazynowych kursant posiądzie niezbędne umiejętności do tego, aby praca z maszyną była wydajna, bezpieczna i zgodna z obowiązującymi przepisami BHP. Przejście przez szkolenie, a także zaliczenie egzaminu zewnętrznego wiążę się z uzyskaniem uprawnień do obsługi układnic magazynowych różnego rodzaju.

UPRAWNIENIA DO OBSŁUGI UKŁADNIC MAGAZYNOWYCH – CHARAKTER CZASOWY

Zdobyte kwalifikacje z zakresu prawidłowej obsługi układnic magazynowych są wydawane czasowo. Co ważne jednak – czynny operator musi odnowić uprawnienia, zanim stracą one ważność. Dlatego też takie osoby powinny na 3 miesiące przed przedawnieniem kwalifikacji złożyć odpowiedni wniosek. Więcej o charakterze czasowym uprawnień do obsługi układnic magazynowych napisane jest w Rozporządzeniu Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 21 maja 2019 r. w sprawie sposobu i trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych oraz sposobu i trybu przedłużania okresu ważności zaświadczeń kwalifikacyjnych.

KURS NA OBSŁUGĘ UKŁADNIC MAGAZYNOWYCH Z CERTYFIKATEM W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM, OPOLSKIM I WIELKOPOLSKIM

Usługi szkoleniowe dla firm i osób prywatnych z zakresu obsługi układnic magazynowych realizowane są obecnie w:

 • województwie śląskim
 • województwie opolskim,
 • województwie wielkopolskim.

SZKOLENIA DLA FIRM I OSÓB PRYWATNYCH NA OPERATORA UKŁADNIC W KRAPKOWICACH, OPOLU, KĘDZIERZYNIE-KOŹLU, RACIBORZU, KLUCZBORKU, NYSIE, STRZELCACH OPOLSKICH, OLEŚNIE I PRUDNIKU

Pomimo tego, że nasze Centrum Szkolenia Zawodowego znajduje się w Krapkowicach, nie ograniczamy się jedynie do prowadzenia szkoleń w jednej miejscowości. Obecnie organizujemy kursy firmowe i dla pojedynczych kursantów w takich miejscowościach jak:

 • Krapkowice,
 • Opole,
 • Kędzierzyn-Koźle,
 • Racibórz,
 • Kluczbork,
 • Nysa,
 • Strzelce Opolskie,
 • Olesno,
 • Prudnik.

KURS DLA OPERATORA UKŁADNIC – CENA

Jesteś zainteresowany kursem na operatora układnicy magazynowej? Skontaktuj się z naszym Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach. Nasze szkolenia odbywają się w dogodnym wymiarze czasowym oraz w przystępnej cenie dla każdego.

Sprawdź naszą pełną ofertę, skontaktuj się z nami i już dziś rozpocznij nowy etap swojej kariery zawodowej. Szkolenie wózki widłowe, izolacje a może obsługa wciągników? Jesteś w odpowiednim miejscu – zapraszamy.

Zobacz więcej

SPECJALISTYCZNE SZKOLENIA DLA FIRM

Powiedz nam o realizowanym projekcie, a my dostosujemy szkolenie do Twoich potrzeb