Szczegóły szkolenia

Cena

Cena szkolenia: 4500 zł/ os. Cena może ulec zmianie dla grup zorganizowanych powyżej 5 os.

Często zadawane pytania

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 1000 zł na 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Szkolenie trwa 2 tygodnie – zajęcia odbywają się w dni robocze, w godzinach: 7:00- 15:00

Szkolenie skierowane jest do osób, które chciałyby zdobyć uprawnienia do wykonywania zawodu na samodzielnym stanowisku, jako monter izolacji przemysłowych (nie muszą mieć doświadczenia). Warunkiem jest pełnoletność i brak przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zajęciach praktycznych.

Ukończenie szkolenia skutkuje wydaniem uprawnień do wykonywania zawodu na samodzielnym stanowisku jako: monter izolacji przemysłowych. Certyfikat zostaje wydany w dwóch wersjach językowych (pol./ ang.) na czas nieokreślony.

Ze względu na praktyczny charakter szkolenia, każdy kursant zobowiązany jest posiadać ubranie robocze i obuwie ochronne, dostosowane do pracy na warsztacie

W cenę kursu nie zostały wliczone koszty: zakwaterowania oraz wyżywienia, które uczestnik szkolenia musi pokryć we własnym zakresie.

Realizacja kursu ma miejsce w Centrum Szkolenia Zawodowego (ul. Opolska 75, 47-300 Krapkowice) – ośrodek wyposażony jest w klimatyzowane sale wykładowe oraz osobny budynek warsztatowy. Uczestnik szkolenia może liczyć na komfortowe warunki pracy- sala warsztatowa składa się z boksów szkoleniowych, umożliwiających indywidualną pracę, z dostępem do własnych narzędzi oraz wykonywaniu prac na własnym modelu szkoleniowym.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana szkoleniem?

monter izolacji przemyslowych kurs

Kalendarz szkoleń

Miesiąc / kursSTYCZEŃ 2024LUTY 2024MARZEC 2024KWIECIEŃ 2024MAJ 2024
Monter izolacji przemysłowych (100 h)15.01 – 26.01.202412.02 – 23.02.202404.03 – 15.03.202408.04 – 19.04.202406.05 – 17.05.2024

Opinie kursantów

Silną strona szkolenia jest to gdyż zajęcia były przeprowadzane na luzie i dokładnie wszystko po kolei wytłumaczone. Instruktorzy którzy prowadzili z nami zajęcia są przemili. Złych uwag nie mam.

Dobre przekazywana wiedza. Wykładowcy z dużym doświadczeniem

Moim zdaniem kurs jak na 2 tygodnie czasu odbywania się był zrozumiały, a instruktorzy cierpliwi i zrozumiali.

Prowadzący w bardzo ciekawy sposób prowadził zajęcia, był cierpliwy i w sposób praktyczny pokazywał jak wykonać daną rzecz. Materiały były ciekawe.

Wszystko spełniło moje oczekiwania, podoba mi się, że dostaliśmy materiały szkoleniowe i dodatkowy dostęp online, tak bym mógł wrócić do zagadnień, które będą mnie interesować. Atmosfera na zajęciach i charyzma prowadzących bardzo dobre, przez co zdobywanie wiedzy było przyjemnością.

Szkolenie od strony teoretycznej jak i praktycznej perfekcyjnie i profesjonalnie.

Najlepiej przeprowadzony kurs na jakim miałem okazje być! Dziękuję Panowie za szkolenie . Pierwsza klasa.

Fachowa wiedza i umiejętność jej przekazywania kursantom przez instruktorów.

Organizacja szkolenia przeprowadzona bardzo dobrze, dużo wyniosłem z tych zajęć praktycznych

Wielki plus za poziom wiedzy instruktorów, jakość prowadzonych szkoleń, a przede wszystkim zaangażowanie personelu.

Korzyści

Uprawnienia

do wykonywania zawodu na samodzielnym stanowisku jako: monter izolacji przemysłowych

Praca

możliwość podjęcia pracy w kraju/ za granicą bezpośrednio po ukończeniu szkolenia

Kwalifikacje

stałe podnoszenia kwalifikacji zawodowych (ubieganie się o tytuł czeladnika/ mistrza w zawodzie)

Najlepszy

stosunek ceny szkolenia do zakresu oferowanych usług

Szybki

zwrot zainwestowanych w szkolenie pieniędzy

Certfyikat

rozpoznawany i uznawany certyfikat, potwierdzający nabyte kwalifikacje (w wersji PL i ANG),

Zobacz nasze wpisy

Czym zajmuje się operator dźwigu i jak nim zostać?
jakie kwalifikacje sa wymagane aby moc pracowac jako monter izolacji przemyslowych
czym rozni sie monter izolacji termicznej od przemyslowej
jakie sa specjalizacje montera izolacji przemyslowych
Napis: monter izolacji przemysłowych
Uprawnienia UDT – jak wyglądają kursy online w CSZ
Czym zajmuje się cieśla szalunkowy?
Ile trwa kurs na operatora żurawi wieżowych i szybko montujących
Ile kosztują szkolenia UDT?

Interesuje Cię zawód montera izolacji przemysłowych? Jeżeli szukasz nowej ścieżki zawodowej, skorzystaj z oferty Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach i wybierz się na kurs monterski prowadzony przez doświadczonych szkoleniowców. Wybierając CSZ Krapkowice masz szansę nauczyć się nowego zawodu od podstaw w przyjaznej formie. Sprawdź, jak wygląda kurs z montażu izolacji przemysłowych i zdobądź specjalistyczne umiejętności – zapraszamy.

KURS NA MONTERA IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH – CEL SZKOLENIA

Celem szkolenia: kurs monter izolacji przemysłowych jest wyposażenie uczestnika w niezbędną wiedzę i umiejętności, pozwalające na podjęcie pracy na samodzielnym stanowisku w zawodzie: monter izolacji przemysłowych. Kompleksowe przygotowanie do zawodu pozwoli w przyszłości na wykonywanie, konserwowanie, remontowanie i naprawę izolacji obiektów i urządzeń przemysłowych. Wszystkie te prace są realizowane przy użyciu specjalistycznych narzędzi, odpowiednio dobranych materiałów, zgodnie z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi normami i instrukcjami. Tematyka kursu obejmuje następujące rodzaje izolacji: ciepłochronne, zimnochronne, akustyczne oraz technicznego wyposażenia wnętrz.

SZKOLENIE NA MONTERA IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH – I CO DALEJ?

Ukończenie szkolenia w CSZ Krapkowice wiąże się z otrzymaniem uprawnień do wykonywania zawodu i podjęciem pracy na samodzielnym stanowisku w zawodzie: monter izolacji przemysłowych.

Szkolenie daje możliwość ciągłego rozwoju – jest przepustką do egzaminu czeladniczego, a w przyszłości do uzyskania tytułu mistrza w zawodzie monter izolacji przemysłowych.

KURS IZOLERA – CO GWARANTUJEMY?

  • Udział w profesjonalnym szkoleniu (jesteśmy pierwszym i prawdopodobnie jedynym ośrodkiem szkoleniowym posiadającym akredytację na prowadzenie w/w kursu)
  • Wyspecjalizowaną kadrę instruktorów, która swoje doświadczenie budowała, podczas kierowania zagranicznymi i krajowymi projektami
  • własne opracowania materiałów oraz w pełni wyposażone zaplecze warsztatowe
  • miesięczny dostęp (od ukończenia kursu) do filmów instruktażowych i materiałów szkoleniowych , zamieszczonych na platformie szkoleniowej
  • doradztwo i pomoc w pozyskiwaniu środków zewnętrznych

MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH – CZYM SIĘ ZAJMUJE?

Z czym wiążę się zawód montera izolacji przemysłowych? Taka osoba na co dzień zajmuje się szeroko pojętym wykonywaniem i naprawianiem izolacji w obiektach i maszynach przemysłowych takich jak m.in. rurociągi, piece przemysłowe, turbiny, wentylatory czy kotły.

KURS NA MONTERA IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH W CSZ KRAPKOWICE – SZANSA NA STABILNĄ PRACĘ

Dlaczego warto wybrać szkolenie na montera izolacji przemysłowych w CSZ Krapkowice? Przede wszystkim ze względu na wysoki poziom kursów. Nauka pod okiem doświadczonych szkoleniowców to szansa na przyswojenie wymaganej w tym zawodzie wiedzy teoretycznej oraz nabycia specjalistycznych umiejętności praktycznych, które są pożądane na ogólnoświatowym rynku. Kończąc kurs, nie musisz obawiać się o brak pracy. Specjaliści są poszukiwani na każdym kroku – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

KURS MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH – CENA PRZYJAZNA DLA KAŻDEGO

Staramy się, aby nasza oferta była finansowo korzystna dla każdego – zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Skontaktuj się z nami, dowiedz się najważniejszych informacji o kursie na montera izolacji przemysłowych i nie tylko! Z CSZ możesz stać się także specjalistą z innych obszarów – do Twojej dyspozycji jest m.in. szkolenie na wózki widłowe. Skorzystaj z oferty już dziś – serdecznie zapraszamy.

Zobacz więcej

SPECJALISTYCZNE SZKOLENIA DLA FIRM

Powiedz nam o realizowanym projekcie, a my dostosujemy szkolenie do Twoich potrzeb