Szkolenie praca na wysokości – kursy CSZ

Kurs pracy na wysokości to autorski cykl szkoleń, poświęconych przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa podczas wykonywania prac wysokościowych. Zależnie od wybranego modułu szkolenia wysokościowego, grupę docelową mogą stanowić pracownicy fizyczni lub osoby nimi zarządzające. Znajomość przepisów, przestrzeganie zasad BHP oraz właściwe stosowanie sprzętu ochrony indywidualnej, w sposób bezpośredni wpływają na ochronę zdrowia i życia pracownika.

Dokumenty do pobrania

Praca na wysokości – czym jest?

Do czego konkretnie odnosi się kurs pracy na wysokości? Na samym początku warto wiedzieć, czym dokładnie są prace wysokościowe. Zgodnie z przepisami pojęcie to odnosi się do prac, które wykonywane są na wysokości co najmniej jednego metra nad ziemią lub innym podłożem i należą tym samym do prac szczególnie niebezpiecznych. Z racji na niebezpieczeństwa, które towarzyszą tym czynnością, każdy pracodawca musi zapewnić pracownikom odpowiednie przeszkolenie (kurs na prace wysokościowe) oraz dostarczyć odpowiednie wyposażenie (środki ochrony indywidualnej).

Praca na wysokości – szkolenia stworzone z myślą o bezpieczeństwie

Szkolenia wysokościowe (szkolenie praca na wysokości) w CSZ Krapkowice to specjalnie opracowanie kursy, dzięki którym uczestnicy mają okazję nauczyć się zasad bezpieczeństwa w pracy pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Kurs pracy na wysokości ma za zadanie przygotować pracownika do bezpiecznej pracy – zarówno dla siebie, jak i współpracowników.

Szkolenie do pracy na wysokości doskonale przygotuje pracownika przed czynnościami zawodowymi. Ukończenie szkolenia pracy na wysokości umożliwia podjęcie świadomie wykonywanej pracy na wysokości – zarówno w dostępie budowlanym, jak i linowym.

Szkolenia „praca na wysokości” powstały z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa w miejscu pracy, a także w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia wypadków.

Szkolenie do prac na wysokości – poznaj ofertę CSZ Krapkowice

Szkolenia „prace na wysokości” podzielone są na kilka rodzajów. To sprawia, że z każdego kursu każdy uczestnik może wynieść maksimum przydatnych informacji i umiejętności, które okażą się nieocenione podczas codziennej pracy na wysokościach. Wśród dostępnych szkoleń znajduje się:

  • bezpieczna praca na wysokości z zastosowaniem SOI,
  • ratownictwo w pracy na wysokości,
  • zarządzanie pracą na wysokości.

Szkolenie praca na wysokości – dla kogo?

Nasze szkolenia do pracy na wysokości kierowane są do każdej osoby, która ukończyła 18 lat. Szkolimy zarówno mężczyzn, jak i kobiety – dlatego też zapraszamy każdego, kto chce nabyć solidną dawkę wiedzy teoretycznej oraz wymaganych umiejętności praktycznych, podnosząc tym samym swoje kompetencje zawodowe. Ceny za szkolenia do pracy na wysokościach są bardzo korzystne finansowo – zachęcamy do kontaktu i do zapisów na kursy w Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach już dziś.