Kurs na wózki widłowe Opole

Kurs na wózki widłowe Opole

Kurs na wózki widłowe w Opolu to doskonała szansa na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych. Niezależnie czy posiadasz już zatrudnienie, czy poszukujesz pracy, jesteś u nas mile widziany. Oferujemy rzetelne przygotowanie kursantów do egzaminu państwowego i możliwość zdobycia niezbędnych uprawnień. Nasi instruktorzy przekażą Ci całą swoją wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w pracy jako operatorzy urządzeń transportu bliskiego. Skorzystaj z okazji już dziś – zapraszamy.

Kurs na wózki widłowe dla firm i osób prywatnych – formy prowadzonych zajęć:

 • stacjonarnie – kształcenie w naszym ośrodku szkoleniowym lub na terenie zakładu pracy
 • zdalnie – samokształcenie, poprzez dostęp do materiałów dydaktycznych na platformie Moodle
 • live streaming – kształcenie w rzeczywistym czasie, w wirtualnej przestrzeni
 • Wiadomości o dozorze technicznym
 • Ogólne wiadomości o urządzeniach transportu bliskiego
 • Typy stosowanych wózków jezdniowych
 • Czynności operatora
 • Budowa wózków jezdniowych podnośnikowych (w tym specjalizowanych)
 • Przenoszenie ładunków
 • BHP
 • Bezpieczna wymiana butli gazowej
 • Ćwiczenia testowe
 • Zajęcia praktyczne

Szkolenie na wózki widłowe – kompleksowe przygotowanie do egzaminu państwowego

Według obecnych przepisów, aby zdobyć uprawnienia do kierowania pojazdem transportu bliskiego, należy zdać państwowy egzamin przeprowadzany przez inspektorów Urzędu Dozoru Technicznego. Składa się on z dwóch części – praktycznej i teoretycznej. Pierwsza z nich to test pisemny składający się z 15 pytań a druga polega na zaprezentowaniu umiejętności jazdy i obsługi podnośnika.

Zgłaszając się na szkolenie na wózki widłowe w Opolu w naszym Centrum Szkolenia Zawodowego, otrzymasz kompleksową dawkę wiedzy o wszystkich niezbędnych aspektach związanych z konstrukcją, obsługą oraz konserwacją popularnych „widlaków”. Od doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów uzyskasz wiele cennych rad dotyczących kierowania nimi w bezpieczny i spełniający wszelkie przepisy sposób. Pomoże Ci to bez problemu zaliczyć egzamin i cieszyć się uzyskanymi uprawnieniami.

Nasze szkolenie obejmuje zakres obsługi pojazdów czołowych, bocznych, a także specjalizowanych. Pomagamy w zdobyciu uprawnień upoważniających do pracy na stanowisku operatora poszczególnych pojazdów przystosowanych do konkretnych warunków użytkowania.

Uprawnienia na wózki widłowe – szansa na lepszą pracę i zarobki!

Uprawnienia na wózki widłowe w Opolu to szansa na podniesienie własnych kwalifikacji zawodowych. Jest to swoista karta przetargowa, pozwalająca na zdobycie atrakcyjnego finansowo zatrudnienia. Pracodawcy bardzo sobie cenią wykwalifikowanych i posiadających wysokie umiejętności obsługi pojazdów transportu bliskiego operatorów, i są oni bardzo pożądani na rynku pracy. Dlatego kurs na wózki widłowe w naszej placówce to realna szansa na zwiększenie zarobków w atrakcyjnej cenie i niewielkim nakładem czasu.

Obecnie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie sposobu i trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych, uprawnienia na wózek widłowy mają charakter czasowy i wynoszą:

 • dla wózków widłowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem – okres 10 lat,
 • dla wózków widłowych jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem – okres 5 lat.

Po tym czasie jeżeli pracowałeś w charakterze operatora wózka widłowego, wystarczy zgłosić się do UDT i złożyć odpowiedni wniosek – nie trzeba ponownie zdawać egzaminu.

Jeśli jesteś zainteresowany przystąpieniem do szkolenia z obsługi wózków widłowych w Opolu, zachęcamy Cię do kontaktu z nami. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie i postaramy się dostosować odpowiadające Ci warunki i terminy kursu. Pełną ofertę naszych usług i więcej informacji znajdziesz na stronie Centrum Szkolenia Zawodowego – Zapraszamy

Jesteś zainteresowany
PRYWATNYM LUB FIRMOWYM KURSEM NA WÓZKI WIDŁOWE?

Dokumenty do pobrania