Centrum Szkolenia Zawodowego od wielu lat organizuje szkolenia zawodowe głównie w branży izolacji przemysłowych. Cechuje nas profesjonalizm oraz wysoka jakość oferowanych usług. Nasz zespół to pasjonaci i dlatego chcemy Państwu zaoferować możliwość skorzystania z naszej bogatej oferty szkoleniowej. Mamy wyjątkową okazję skorzystać ze wsparcia jakie daje Województwo Opolskie poprzez realizację Europejskiego Budżetu Obywatelskiego.

Więcej informacji o Europejskim Budżecie Obywatelskim można znaleźć na https://www.opolskie.pl/europejski-budzet-obywatelski/

Jakie szkolenia możemy Państwu zaoferować w ramach tego projektu:

Rekreacja….

  • Golf- Dla osób chcących spróbować swojej przygody z golfem, proponujemy naukę gry w golfa – kurs kończący się egzaminem na Zieloną Kartę. Program kursu oparty jest o standardy Polskiego Związku Golfa. Kurs ten został poszerzony o dodatkowe godziny gry na polu z trenerem gdzie możecie Państwo ćwiczyć swoje umiejętności.
  • Sternik motorowodny – podstawowy kurs dla osób które chcą uzyskać patent uprawniający do prowadzenia na wodach śródlądowych wszystkich rekreacyjnych pojazdów wodnych.
  • Żeglarz jachtowy- podstawowy patent żeglarski który uprawnia do prowadzenia wszystkich jednostek żaglowych na wodach śródlądowych. Szkolenie odbywa się na jachtach śródlądowych, zarówno otwarto pokładowych jak i kabinowych.

A może szkolenia zawodowe:

  • Monter izolacji przemysłowych- szkolenie skierowane dla osób które chcą rozpocząć dobrze płatną pracę w nowym zawodzie lub dla tych, których dotychczasowa praca nudzi i chcą się szybko przekwalifikować.
  • Wózki jezdniowe (widłowe)- Kurs wózka widłowego daje wiele korzyści kursantom. Nabycie nowych kwalifikacji i uprawnień do obsługi tych maszyn może przyczynić się do otrzymania awansu w pracy, a co za tym idzie – zwiększenia wynagrodzenia.
  • Podesty ruchome – znane także jako podnośniki koszowe lub zwyżki są maszynami zaliczanymi do urządzeń transportu bliskiego, które podlegają pod nadzór Urzędu Dozoru Technicznego. Do ich obsługi niezbędne jest przejście kursu na zwyżki. Zdobycie dodatkowych uprawnień do obsługi tego urządzenia to dodatkowe kompetencje.

Aby poznać Państwa potrzeby i oczekiwania w zakresie oferowanych przez nas szkoleń przygotowaliśmy specjalną ankietę.

Ankieta jest anonimowa

WYPEŁNIJ ANKIĘTE ONLINE

DOKUMENT Z ANKIETĄ

ebo 3

Naszym celem jest KSZTAŁCIĆ ZAWODOWO – wiemy jak to robić.